Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Tarnowo Podgórne
Koordynator ds. Inwestycji Budowlanych

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe
Tarnowo Podgórne, Tarnowo Podgórne pod Poznaniem
praca stacjonarna
6399 dni temu

Ogłoszenie numer: 28423, z dnia 2007-04-13

Nasz Klient to spółka, będąca filią zagranicznej grupy budowlanej.

Miejsce pracy: Tarnowo Podgórne, Tarnowo Podgórne pod Poznaniem

Nr Ref.: KIB/2203/07

Opis stanowiska

ZADANIA: - Nadzór nad planowaną inwestycją; - Kontakty w urzędami w zakresie przygotowania dokumentacji inwestycyjnej (m.in. pozwolenia); - Poszukiwanie i ocena gruntów pod zabudowę; - Przygotowywanie budżetu inwestycji i nadzorowanie jego realizacji; - Kontakty z najemcami nieruchomości (m.in. wyszukiwanie potencjalnych najemców, negocjowanie warunków umowy); - Na dalszym etapie kontakty z podwykonawcami oraz zarządzanie nieruchomością.

Wymagania

- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie; - Wykształcenie wyższe (preferowane ekonomiczne); - Znajomość zagadnień z zakresu wynajmu i zarządzania nieruchomościami; - Znajomość zagadnień z zakresu analizy finansowej i planowania budżetu inwestycji; - Umiejętność obsługi komputera i pracy z wykorzystaniem programów MS Office; - Wysokie zdolności organizacyjne, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, samodzielność.

Oferujemy

- Swobodę działania w realizacji ambitnych zadań; - Duże perspektywy awansu na znaczące stanowisko; - Stabilne zatrudnienie.