Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista / Koordynator ds. Floty

    Stecol Corporation Sp. z o.o. Oddział w Polsce   Warszawa, Al. Jerozolimskie 176    praca stacjonarna
    specjalista (mid) / kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Zakres obowiązków: Nadzór i organizacja floty samochodów, Prowadzenie szczegółowej dokumentacji, w tym przy pomocy GPS, Zapewnienie terminowej wymiany opon, przeglądów, napraw i mycia samochodów; Ocena wniosków dotyczących zakupu lub wynajmu pojazdów. Zapewnienie sprawności technicznej...
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Administrator Floty Warszawa
Koordynator ds. administracji serwisu i zarządzania flotą

Fraikin Polska sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
4568 dni temu

Ogłoszenie numer: 182121, z dnia 2012-01-13

poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Wprowadzanie dokumentów kosztowych do systemu zarządzania flotą
  • Przygotowywanie zestawień kosztowych
  • Przygotowywanie zestawień autoryzacji napraw
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z parkiem pojazdów
  • Kompletacja dokumentów dla nowo zakupionych pojazdów
  • Rejestracja pojazdów
  • Przygotowywanie pojazdów do wydania Klientom firmy, również odbiór pojazdów
  • Współpraca z dostawcami oraz firmami leasingowymi

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Umiejętność obsługi programów z pakietu MS Office
  • Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy
  • Umiejętność planowania i analitycznego myślenia
  • Silna motywacja do pracy
  • Umiejętność współpracy
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość zagadnień technicznych

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Zainteresowanie motoryzacją