Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista / Koordynator ds. Floty

    Stecol Corporation Sp. z o.o. Oddział w Polsce   Warszawa, Al. Jerozolimskie 176    praca stacjonarna
    specjalista (mid) / kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    5 dni
    Zakres obowiązków: Nadzór i organizacja floty samochodów, Prowadzenie szczegółowej dokumentacji, w tym przy pomocy GPS, Zapewnienie terminowej wymiany opon, przeglądów, napraw i mycia samochodów; Ocena wniosków dotyczących zakupu lub wynajmu pojazdów. Zapewnienie sprawności technicznej...
Praca.pl Praca Zachodniopomorskie Szczecin Administrator Floty Szczecin
Koordynator ds. Administracji Floty (pojazdy ciężarowe)

SUEZ Polska Sp. z o.o.
Szczecin
praca stacjonarna
2508 dni temu

Grupa SUEZ poszukuje obecnie kandydatów i kandydatek na stanowisko:

Miejsce pracy: Szczecin
W swojej pracy będziesz odpowiadać za:
  • Zapewnienie obsługi administracyjnej floty pojazdów ciężarowych.
  • Bieżący nadzór nad stanem technicznym pojazdów ciężarowych i instalacji Spółki, w tym: zlecanie przeglądów, okresowych kontroli, napraw.
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej dotyczącej pojazdów, instalacji i sprzętów należących do Spółki oraz prowadzonych remontów i modernizacji.
  • Analizowanie rynku dostawców sprzętu i usług (zgodnie z obowiązującymi procedurami).
  • Weryfikację zasadności napraw pojazdów ciężarowych prowadzonych w zakładowym warsztacie naprawy pojazdów ciężarowych oraz w firmach zewnętrznych.
  • Organizację prac i kontrolę ich wykonania pod względem jakości, terminowości i kosztów.
  • Nadzór nad gospodarką magazynową niezbędną do utrzymania floty i instalacji.
  • Zarządzanie kilkuosobowym zespołem, w tym ewidencję i rozliczanie czasu pracy osób zatrudnionych na stanowiskach robotniczych w Dziale.
  • Prowadzenie sprawozdawczości oraz rozliczeń w zakresie funkcjonowania działu.
  • Współpracę z działami organizacyjnymi Spółki.
  • Stosowanie procedur obowiązujących w Spółce.
Oczekujemy od Ciebie:
  • Minimum 2-letniego doświadczenia w pracy na stanowisku związanym z utrzymaniem floty pojazdów / zarządzaniem pracą warsztatu;
  • Doświadczenie w zarządzaniu co najmniej kilkuosobowym zespołem będzie niekwestionowanym atutem;
  • Wykształcenia wyższego (preferowane: budowa maszyn, mechanika, logistyka);
  • Umiejętności analizy danych, myślenia kategoriami efektywności kosztowej;
  • Skrupulatności i dokładności niezbędnej w pracy z dokumentami;
  • Znajomości pakietu MS Office, w tym znajomości MS Excel w stopniu co najmniej średnio zaawansowanym;
  • Umiejętności pracy pod presją czasu;
  • Umiejętności ustalania priorytetów i organizacji własnej pracy;
  • Wysokiej kultury osobistej, komunikatywności;
  • Prawa jazdy kat. B.
Pracując z nami możesz liczyć na:
  • Przyjazną atmosferę i rozwój zawodowy;
  • Udział w szkoleniach branżowych/zawodowych;
  • Dofinansowanie przez pracodawcę nauki (np. kursy specjalistyczne, języki obce);
  • Prywatną opiekę medyczną finansowaną przez pracodawcę;
  • Prywatną opiekę medyczną dla Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach;
  • Kartę Multisport na preferencyjnych warunkach;
  • Atrakcyjne świadczenia z funduszu socjalnego (bony świąteczne, dofinansowanie kolonii letnich dla dzieci).

Jeśli uważasz, że ta oferta jest dla Ciebie i spełniasz nasze oczekiwania to aplikuj już dziś: