Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Częstochowa
Koordynator Biura

Demag Plastics Group Sp. z o.o.
Częstochowa
praca stacjonarna
5391 dni temu

Ogłoszenie numer: 86118, z dnia 2010-01-14

Demag Plastics Group Sp. z o.o. jest polskim oddziałem grupy Sumitomo-Demag, producenta o zasięgu światowym wysokoprecyzyjnych wtryskarek do przetwórstwa tworzyw sztucznych.

Miejsce pracy: Częstochowa

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
  • Sprawną organizację pracy biura.
  • Zarządzanie, rozliczanie i kontrolę należności od kontrahentów poprzez odpowiednie przygotowanie i wystawianie dokumentów sprzedaży.
  • Współpracę z Głównym Księgowym.
  • Zapewnienie prawidłowego funkcjonowania pracy biura.
  • Organizowanie i zarządzanie obiegiem informacji (faktury, rachunki, wyciągi bankowe, delegacje, ubezpieczenia, leasing, przelewy).
  • Przygotowywanie miesięcznych raportów i zestawień dla Spółki nadrzędnej w Niemczech.
  • Prowadzenie korespondencji wewnętrznej i zewnętrznej (mailowa, tradycyjna).
  • Wsparcie logistyczne podczas spotkań biznesowych i imprez targowych.

Wymagania

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego.
  • Podstawowa znajomość zagadnień księgowo-rachunkowych spółek prawa handlowego (mile widziana obsługa programów księgowych - CDN Optima).
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane.
  • Umiejętność redagowania pism, sprawozdań, protokołów.
  • Znajomość pakietu MS Office zwłaszcza Excel.
  • Zaangażowanie i dobra organizacja pracy.

Oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej firmie.
  • Odpowiedzialne stanowisko z możliwością rozwoju zawodowego.
  • Pracę w miłej atmosferze, w międzynarodowym środowisku.