Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Koordynator Biura Zarządu

Icon Capital
Warszawa
praca stacjonarna
5118 dni temu

Ogłoszenie numer: 118349, z dnia 2010-10-14

jest firmą zarządzającą funduszem private equity. Realizuje projekty inwestycyjne głównie w sektorze Real Estate, Utilities i Infrastructure.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • koordynowanie prac związanych z projektami inwestycyjnymi/przetargami (opracowywanie prezentacji projektów, dokumentacji przetargowej, kontrola terminowości)
  • współpraca z partnerami zagranicznymi i krajowymi w zakresie realizowanych projektów, bieżące raportowanie do funduszy finansujących inwestycje
  • zarządzanie biurem (prowadzenie spraw administracyjno- biurowych, koordynacja prac podwykonawców, przygotowywanie sprawozdań, zestawień, pism służbowych)
  • współpraca z księgowością w zakresie rozliczania faktur
  • organizacja wyjazdów służbowych , delegacji
  • inne prace zlecone przez przełożonych

Wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • co najmniej bardzo dobra znajomość języka angielskiego (doświadczenie w pracy w środowisku anglojęzycznym)
  • bardzo dobra znajomość MS Office: Word, Excel, Power Point
  • wymagane doświadczenie w branży real-estate oraz znajomość instrumentów finansowania inwestycji
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne
  • zaangażowanie, energiczność, inicjatywa, obowiązkowość, solidność

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i zaangażowania
  • niezbędne narzędzia pracy