Koordynator badań i analiz rynkowych

Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne S.A.
Warszawa
kierownik/koordynator
pełny etat
umowa o pracę
praca hybrydowa
rekrutacja online
3 dni temu
We WSiP stawiamy na innowacyjne podejście.
Jesteśmy pracodawcą, który stwarza możliwości dla osób o różnym profilu zawodowym. Zatrudniamy specjalistów z obszaru sprzedaży, marketingu, IT i digital, a także redaktorów, autorów i trenerów.

WSiP oferuje nowoczesne i kompleksowe rozwiązania edukacyjne dla nauczycieli, uczniów i rodziców we wszystkich obszarach edukacji przedszkolnej, szkolnej i pozaszkolnej. Dzięki produktom cyfrowym i multimedialnym oraz nowoczesnym podręcznikom wspieramy procesy edukacyjne na wszystkich poziomach systemu edukacji ucznia od 3 do 20 roku życia, jak również w szkolnictwie zawodowym.
W związku z rozwojem naszej oferty, poszukujemy do pracy osoby na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa
Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za utrzymanie aktualnej wiedzy o rynku edukacyjnym poprzez planowanie i realizację badań (marketingowych, produktowych, prowadzenie desk research), przygotowanie analizy założeń biznesowych dla nowych produktów, a w szczególności za:
  • przygotowanie planu badań rynkowych jakościowych i ilościowych;
  • realizację zaplanowanych badań oraz analizę raportów końcowych i rekomendacji;
  • wykonanie desk research w wyznaczonych obszarach;
  • monitorowanie rynku oświatowego i wydawniczego pod kątem aktualizacji danych (np. demograficznych, rynkowych oraz w zakresie trendów i produktów edukacyjnych (poligraficznych i cyfrowych));
  • odpowiadanie za repozytorium badań (archiwizacja i dystrybucja).
Wymagania:
  • ukończone studia wyższe;
  • minimum 3 letnie doświadczenie w pracy w dziale badań, marketingu lub w promocji, w tym 2 letnie w badaniach rynku;
  • znajomość metodologii projektowania i tworzenia badań rynkowych;
  • znajomość programów statystycznych;
  • znajomość programu Excel oraz Power Point na wysokim poziomie;
  • znajomość języka angielskiego;
  • precyzyjna komunikacja;
  • aktywne poszukiwanie informacji;
  • silne zorientowanie na osiągnięcie wyznaczonych celów;
  • umiejętności analityczne i syntezy;

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w innowacyjnej firmie promującej nowoczesność w edukacji;
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia zależne od doświadczenia i posiadanych kompetencji;
  • system premiowy;
  • możliwość rozwoju kompetencji na stanowisku;
  • prywatną opiekę medyczną z możliwością rozszerzenia pakietu dla swojej rodziny oraz dodatkowe benefity (ubezpieczenie na życie, karta sportowa).
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.
Dowiedz się więcej na www.praca.wsip.pl

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli o brzmieniu:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”.

Jeżeli wyraża Pan/Pani zgodę na wzięcie udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych, prosimy o zamieszczenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przekazanych przeze mnie danych osobowych oraz innych informacji zawartych w załączonych dokumentach, w celach obecnych, jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych”.

INFORMACJA NA TEMAT PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH
Administrator danych osobowych - jest WSiP S.A. z siedzibą w Warszawie, Al. Jerozolimskie 96.

Administrator danych wyznaczył inspektora ochrony danych, z którym można się skontaktować poprzez e-mail: iod@wsip.pl we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem danych.

Poznaj

Łączy nas… edukacja!

Zatrudniamy 600 pracowników, rocznie mamy ponad dwa tysiące współpracowników. Pracujemy w różnorodnych zespołach nastawionych na współpracę i innowacyjność.

Podobne oferty

  • Dyrektor działu Usług konsumenckich

    Carrefour Polska Sp. z o.o.   Warszawa    praca hybrydowa / stacjonarna
    kierownik/koordynator / dyrektor  kontrakt B2B  pełny etat
    4 dni
    Twoje zadania: tworzenie i wdrażanie kompleksowej strategii rozwoju i poprawy rentowności innowacyjnych usług dodanych dla klientów obejmujących m.in. usługi finansowe, doświadczenia kulinarne, programy zdrowego odżywiania, inicjatywy wellness, usługi concierge oraz rozwiązania...