Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubuskie
KOONSULTANT DR. REKRUTACJI

IDEA HR Doradztwo Personalne s.c.
lubuskie, Gorzów Wielkopolski
praca stacjonarna
2973 dni temu

Ogłoszenie numer: 1139219, z dnia 2016-06-07

IDEAHR Doradztwo Personalne (nr agencji 10618) świadczy wysokiej jakości usługi z zakresurekrutacji stałych, pracy tymczasowej, szkoleń i coachingu oraz doradztwa HR.
W związku z rozwojem  firmy do naszego zespołu w Gorzowie Wielkopolskim i Zielonej Górze poszukujemy osoby zainteresowanej pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: lubuskie, Gorzów Wielkopolski

Opis stanowiska

  • Aktywna sprzedaż usług i pozyskiwanie nowych Klientów zainteresowanych zatrudnieniem pracowników
  • Budowanie trwałych, dobrych relacji z Klientami
  • Weryfikacja i nadzór nad dokumentacją związaną ze współpracą z Firmami
  • Tłumaczenie dokumentów
  • Odpowiedzialność za sprawy formalne związane z zatrudnianiem Pracowników
  •  Stały kontakt zKlientami, Kandydatami i Pracownikami
  •  Zamieszczanieogłoszeń i ich promocja
  • Samodzielne prowadzenie rekrutacji pracowników z Ukrainy

Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie
  • Bardzo dobra znajomość języka ukraińskiego lub rosyjskiego
  • Znajomość języka polskiego
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność pracy w zespole, inicjatywa i samodzielność w działaniu
  • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe

Oferujemy

  • Wsparcie w pierwszych miesiącach pracy
  • Stabilne warunki zatrudnienia i realny wpływ na wysokość własnych zarobków (wynagrodzenie podstawowe+ system premiowy)
  • Dobrą atmosferę pracy w młodym, otwartym zespole