Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Sopot
Kontrolera w dziale monitoringu i kontroli

Krajowa Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa w Sopocie
Sopot
praca stacjonarna
5415 dni temu

Ogłoszenie numer: 83882, z dnia 2009-12-21

poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Sopot

Opis stanowiska

  • Prowadzenie kontroli w SKOK.
  • Kontrola realizacji wdrażania norm dopuszczalnego ryzyka w SKOK.
  • Opracowywanie i doskonalenie procedur nadzoru nad kasami.
  • Nadzór nad realizacją wezwań do usunięcia stwierdzonych uchybień

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane z zakresu ekonomii i finansów lub rachunkowości).
  • Dobra znajomość zagadnień z zakresu księgowości i praktyka zawodowa w tym zakresie.
  • Znajomość Windows XP + Word i Excel.
  • Dyspozycyjność.
  • Prawo jazdy kat.B.

Oferujemy

  • Atrakcyjne warunki pracy i płacy.
  • Interesującą pracę w dużej firmie.
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.