Najnowsze oferty pracy

  • Zootechnik

    relokacja do: Oferta pojawiła się w wynikach wyszukiwania ponieważ pracodawca zapewnia pomoc w relokacji do miejsca pracy. Jeśli nie chcesz widzieć ofert z relokacją, zaznacz w filtrach tryb pracy jaki Cię interesuje. Miłostowo
    specjalista mid / junior / senior  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    9 dni
    Praca na Fermie Trzody Chlewnej w Miłostowie, gmina Kwilcz, powiat międzychodzki.
Zobacz więcej ofert pracy

Kontroler weterynaryjny

Powiatowy Inspektorat Weterynarii we Wschowie
Wschowa
praca stacjonarna
20 dni temu
Powiatowy Lekarz Weterynarii poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Miejsce pracy: Wschowa
Ogłoszenie o naborze Nr 142330

Warunki pracy

Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 do 15.00

praca w siedzibie Inspektoratu przy komputerze oraz w terenie na obszarze powiatu wschowskiego, wyjazdy służbowe krajowe

możliwe nietypowe godziny pracy lub dyżury w przypadku kryzysowych sytuacji wymagających działań IW

prowadzenie samochodu służbowego - osobowego

Zakres zadań

  • wykonywanie czynności z zakresu zadań Inspekcji Weterynaryjnej, określone ustawą z dnia 29 stycznia 2004 r.
  • kontrola gospodarstw rolnych
  • archiwizacja dokumentacji w dziale ds. zdrowia i ochrony zwierząt
  • wykonywanie zadań służbowych zleconych przez przełożonych
  • rozliczanie odstrzału sanitarnego
  • weryfikacja dokumentacji dotyczącej oświadczeń myśliwych

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie wykształcenie średnie lub średnie branżowe (np. technik weterynarii)
  • prawo jazdy kat.B
  • umiejętność obsługi komputera (Word, Excel)
  • W służbie cywilnej nie może być zatrudniona osoba, która w okresie od dnia 22 lipca 1944 r. do dnia 31 lipca 1990 r. pracowała lub pełniła służbę w organach bezpieczeństwa państwa lub była współpracownikiem tych organów w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 18 października 2006 r. o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 1944–1990 oraz treści tych dokumentów - nie dotyczy kandydatek/kandydatów urodzonych 1 sierpnia 1972 r. lub później. Osoba wybrana do zatrudnienia będzie musiała złożyć oświadczenie lustracyjne, jeśli urodziła się przed 1 sierpnia 1972 r."
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe