Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Łódź
KONTROLER JAKOŚCI

Coko-Werk Polska Sp. z o.o
Łódź
praca stacjonarna
4756 dni temu
Coko-werk_top.jpg
Coko-werk_logo.jpg

Firma Coko-Werk Polska Sp. z o.o.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem branży przetwórstwa tworzyw sztucznych, które jest partnerem i dostawcą podzespołów dla przemysłu samochodowego i sprzętu gospodarstwa domowego. Najwyższej klasy technika, spełnianie surowych wymagań jakościowych i silna orientacja na klienta są gwarantami naszego sukcesu.

Aby wzmocnić nasz zespół poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź

Zadania:
  • Odbiór jakościowy materiałów przyjmowanych do zakładu / sprawdzanie zgodności parametrów materiałów z zamówieniem i dokumentacją techniczną
  • Międzyoperacyjna kontrola procesu produkcyjnego / sprawdzanie zgodności półproduktów powstających w trakcie realizacji procesu produkcyjnego z dokumentacją techniczną
  • Wystawianie dokumentów niezgodności jakościowych
  • Szkolenie pracowników produkcyjnych
  • Przeglądy reklamacyjne z klientami
  • Kontrola wyrywkowa produkcji
  • Wykonywanie i rejestracja pomiarów
Umiejętności:
  • Min. 1,5 roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość MS Office: Word, Excel, PowerPoint
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Podstawowa znajomość jęz. angielskiego lub niemieckiego mile widziana
  • Znajomość podstawowych technik pomiarowych
  • Komunikatywność
  • Możliwość pracy na 3 zmiany
Oferujemy:

Oprócz wynagrodzenia odpowiadającego aktualnym wymaganiom rynkowym spotkacie się Państwo z młodym, silnie umotywowanym zespołem i miłym środowiskiem pracy w ekonomicznie stabilnym przedsiębiorstwie.