Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Bielsko-Biała
KONTROLER JAKOŚCI (PRACA DLA UCZNIA / STUDENTA)

CRI Sp. z o.o.
Bielsko-Biała
praca stacjonarna
4855 dni temu

Ogłoszenie numer: 141630, z dnia 2011-04-01

Jesteśmy dostawcą szeregu usług outsourcingowych dla podmiotów o różnym przedmiocie działalności. Poszukujemy z Bielsko-Białej i bliskich okolic osób uczących się do pracy w charakterze kontrolera jakości wyrobu gotowego – branża motoryzacyjna.

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Nr Ref.: KJS/BB/11/03

Opis stanowiska

  • kontrola ilościowa i jakościowa wyrobu
  • kompletowanie podzespołów
  • montaż, demontaż komponentów
  • pakowanie, etykietowanie
  • prowadzenie dokumentacji

Wymagania

  • status ucznia lub studenta (system nauki zaoczny mile widziany również dzienny/wieczorowy)
  • umiejętności manualne
  • skrupulatność i dokładność
  • zaangażowanie oraz wysoki poziom motywacji do pracy

Oferujemy

  • umowę zlecenie
  • pracę w młodym zespole
  • możliwość zdobycia nowych umiejętności i doświadczenia