Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista Kontroli Jakości

    MAKRO Cash and Carry Polska S.A.   Ząbki, ul. Wolności 50    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    1 dni
    Do Twoich głównych zadań będzie należało: Zapewnienie wymaganej jakości produktów przygotowywanych do wysyłki do naszych klientów. Raportowanie nieprawidłowości związanych z przygotowywaniem produktów wysyłanych do klientów MAKRO oraz opracowywanie reklamacji dotyczących jakości...
Praca.pl Praca Mazowieckie Klasyfikator Żywności Mazowieckie
Kontroler jakości / Klasyfikator / Rzeczoznawca IHARS

Agra-Podlasie
mazowieckie
praca stacjonarna
4067 dni temu

Ogłoszenie numer: 292464, z dnia 2013-07-30

Zakładu Uboju Zwierząt w Duchnowie (gmina Wiązowna) poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

  • Prowadzenie dokumentacji i spraw związanych z GMP/GHP
  • Prowadzenie dokumentacji i spraw związanych z HACCAP
  • Prowadzenie dokumentacji i spraw związanych z Inspekcją Weterynaryjną
  • Nadzór nad stanem sanitarno-higienicznym zakładu oraz nad procesami produkcyjnymi i prowadzenie ich zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa
  • Dbanie o właściwą jakość produktów, w tym prowadzenie końcowej kontroli jakości przed lub w trakcie załadunków
  • Prowadzenie szkoleń wewnętrznych dla pracowników w ramach GMP i GHP oraz systemu HACCP
  • Przeprowadzanie i przestrzeganie poprawności klasyfikacji w systemie EUROP

Wymagania

  • Doswiadczenie w pracy na ww stanowisku