Najnowsze oferty pracy

  • Controlling Manager

    ManpowerGroup   Zielona Góra    praca stacjonarna
    menedżer  umowa o pracę  pełny etat
    1 dni
    Zakres obowiązków: Zarządzanie procesem budżetowym i nadzór nad przygotowywaniem planów budżetowych w krótkiej i średniej perspektywie; Sprawowanie kompleksowego nadzoru finansowego nad wybranymi projektami; Przygotowywanie prezentacji dla celów zarządczych i analiz ad-hoc; Utworzenie...
Zobacz więcej ofert pracy

Kontroler Finansowy

Page Personnel
Warszawa
praca stacjonarna
3518 dni temu

Warszawa PFMO15458

Dla naszego Klienta, międzynarodowej spółki z branży mediowo - rozrywkowej, aktualnie z uwagi na rozwój poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko doświadczonego Kontrolera Finansowego do siedziby głównej w Warszawie.
Osoba na tym stanowisku będzie bezpośrednio współpracowała z CFO i będzie odpowiedzialna za proces budżetowania, pełną analizę P&L oraz raportowanie finansowe do spółki matki z dużą ekspozycją na biznes i działania biznesowe. Oczekujemy ponad 4 lata doświadczenia w kontrolingu finansowym oraz bardzo dobrej znajomości języka angielskiego. Jest to idealna okazja na objęcie bardzo perspektywicznego stanowiska w spółce, która chce postawić nowe wyzwania na stanowisku Kontrolera Finansowego.

Opis stanowiska / Job description:
- Raportowanie zarządcze do Grupy zgodnie z wewnętrznymi zasadami
- Bezpośrednie wsparcie CFO
- Przygotowanie budżetów (strona kosztowa i przychodowa)
- Przygotowywanie biznes planów nowych projektów
- Analiza realizacji budżetu i wyjaśnianie odchyleń, rekomendacje działań
- Odpowiedzialność za pełne przygotowanie i analiza P&L (wnioski, sugestie, raportowanie)
- Monitorowanie i analizowanie danych finansowych celem rekomendacji działań biznesowych
- Odpowiedzialność za proces zamknięcia miesiąca oraz roku obrachunkowego.
- Operacyjne sporządzanie raportów i analiz (zarówno cyklicznych, jak i ad hoc)
- Wsparcie managerów w pracach analitycznych

Kogo szukamy / Profile description:
- Wykształcenie wyższe ekonomiczno - finansowe, rachunkowość
- Co najmniej 4 lata doświadczenia w kontrolingu finansowym (w tym co najmniej 2 lata na stanowiskach seniorskich), w branży wydawniczej, mediowej, retail, etc.
- Biegła znajomość języka angielskiego
- Znajomość zagadnień z obszaru budżetowania, analiz finansowych i planowania
- Znajomość zagadnień rachunkowości zarządczej
- Wysoce zaawansowana znajomość MS Excel (VBA mile widziane)
- Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu małym zespołem
- Mile widziana certyfikacja CIMA/ ACCA
- Mile widziane doświadczenie w pracy z systemem Navision
- Duża samodzielność w działaniu, umiejętność pracy w zespole
- Wysokie umiejętności analityczne i interpersonalne
- Bardzo dobra organizacja czasu pracy

Jak aplikować / How to apply:

Page Personnel jest jedną z wiodących agencji doradztwa personalnego, prowadzącą projekty rekrutacyjne od poziomu entry level/graduates do poziomu starszych specjalistów i ekspertów.

Page Personnel jest częścią PageGroup - międzynarodowego lidera w dziedzinie rekrutacji specjalistycznej, posiadającego 164 biura w 34 krajach na całym świecie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zdobywanemu na rynku od 1994 r. marka Page Personnel jest rozpoznawana i ceniona w większości krajów Europy Zachodniej, w Azji, rejonie Pacyfiku oraz Ameryce Północnej i Południowej.

Dowiedz się więcej o Page Personnel