Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Kontroler Finansowy

HRK S.A.
Warszawa
praca stacjonarna
4143 dni temu
HRK jest jedną z największych i najbardziej doświadczonych polskich organizacji doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim. Dostarczamy naszym klientom rozwiązania potrzebne na każdym etapie cyklu życia pracownika w organizacji – od rekrutacji i employer brandingu, poprzez ocenę i rozwój pracowników, obsługę kadr i płac, aż po outplacement. Istniejemy od 2000 roku i działamy w oparciu o zespoły dedykowane do obsługi poszczególnych branż i sektorów rynkowych oraz oddziały regionalne.
Zespół HRK FINANCE specjalizuje się w rekrutacji wysokiej klasy ekonomistów na potrzeby organizacji międzynarodowych oraz wiodących spółek z kapitałem polskim. Dla naszych klientów pozyskujemy ekspertów i menedżerów oraz pracowników średniego szczebla w działach finansów. Posiadamy unikalne doświadczenia w budowaniu całych struktur centrów finansowych.

Zespół HRK Finance specjalizuje się w rekrutacji wysokiej klasy ekonomistów na potrzeby organizacji międzynarodowych oraz wiodących spółek z kapitałem polskim. Od wielu lat pozyskujemy dla naszych klientów ekspertów i menadżerów oraz pracowników niższego szczebla w działach finansów. Mamy unikalne na polskim rynku doświadczenie w budowaniu całych struktur centrów finansowych.

Aktualnie nasz Klient, międzynarodowa Firma  w związku z dynamicznym rozwojem w Polsce poszukuje do swojej siedziby w Warszawie doświadczonych kandydatów na stanowisko:

województwo: mazowieckie

Opis stanowiska:

  • Odpowiedzialność za proces budżetowania i planowania krótko-, średnio- i długoterminowego oraz kontrola realizacji budżetu;
  • Tworzenie raportów na potrzeby zarządu, wsparcie w procesie planowania, prognoz i analiz;
  • Raportowanie wewnętrzne wraz z analizą i wyjaśnieniem odchyleń;
  • Zapewnienie terminowego dostarczania informacji finansowej dla kierownictwa spółki;
  • Przygotowanie analiz i raportów ad hoc;
  • Kierowanie pracą podległych pracowników;
  • Stała współpraca z innymi departamentami w Firmie;
  • Kontrola zapisów księgowych;
  • Współpraca z audytorami wewnętrznymi i zewnętrznymi.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego ekonomicznego;
  • Minimum 3-letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
  • Praktycznej wiedzy z zakresu budżetowania, zasad rachunkowości i modelowania finansowego;
  • Znajomości zasad rachunkowości zarządczej;
  • Doświadczenia w tworzeniu skonsolidowanych raportów i sprawozdań;
  • Bardzo dobrej znajomości IFRS;
  • Praktycznej, bardzo dobrej znajomości systemów klasy ERP;
  • Doskonałej znajomości MS Excel;
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego;
  • Mile widziane będzie doświadczenie w kierowaniu zespołem.

Oferta:

  • Praca w Firmie o stabilnej pozycji na rynku;
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia;
  • Odpowiedzialne stanowisko z ciekawymi wyzwaniami zawodowymi;
  • Urozmaicony pakiet benefitów i świadczeń dodatkowych.

Prosimy o załączenie w CV następującej klauzuli:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.).”

Firma zastrzega sobie prawo do odpowiedzi na wybrane aplikacje.

Bardzo dziękujemy za zaintersowanie naszą ofertą!