Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca świętokrzyskie Ożarów
Kontroler Finansowy

Advisory Group TEST Human Resources
Ożarów
praca stacjonarna
2697 dni temu

Dla naszego Klienta, firmy będącej globalnym producentem cementu poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Ożarów
Nr ref.: 6061

Wymagania:

  • Ukończone studia magisterskie z zakresu ekonomii, finansów, rachunkowości
  • Min.3-letnie doświadczenie w zakresie kontrolingu w firmie produkcyjnej
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Dobra znajomość środowiska Windows oraz pakietu MS Office
  • Umiejętność pracy pod presją czasu, terminowość
  • Rzetelność oraz zaangażowanie w realizacji zadań
  • Umiejętność pracy w zespole, dobra komunikatywność
  • Mile widziana praktyka w działach finansowo-księgowych lub kontroli finansowej

Obowiązki:

  • Przygotowywanie bieżących analiz finansowo-księgowych
  • Udział w przygotowywaniu budżetów, prognoz oraz kontrola ich realizacji
  • Uczestnictwo w procesie okresowego raportowania według standardów Grupy CRH
  • Uczestnictwo w procesie oceny projektów inwestycyjnych
  • Przygotowywanie raportów z obszaru produkcji oraz sprzedaży
  • Przygotowywanie analiz ad-hoc na potrzeby Zarządu
  • Bieżąca współpraca z innymi działami Spółki oraz Centralą w Warszawie

Oferujemy:

  • Ciekawą oraz odpowiedzialną pracę w międzynarodowej, renomowanej firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych zadań
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę