Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Kontroler finansowy & Główny Księgowy

DPPR Norbert Kaczmarek
Warszawa, Warszawa Ursynów/Wola
praca stacjonarna
6484 dni temu

Ogłoszenie numer: 25727, z dnia 2007-01-17

Jesteśmy licencjonowaną firmą outsourcingową, oferującą profesjonalne usługi dla przedsiębiorców z zakresu pełnej obsługi księgowej. Osoby , których poszukujemy, poza niezbędnymi kwalifikacjami zawodowymi, powinny odznaczać się, zgodnie z kulturą naszej firmy, proaktywnym podejściem, szczerością i uprzejmością. Wierzymy, iż pracownicy są kluczem do osiągnięcia sukcesu i w związku z tym zapewniamy odpowiednie wynagrodzenie, ścieżkę kariery oraz szacunek przełożonych.

Miejsce pracy: Warszawa, Warszawa Ursynów/Wola

Opis stanowiska

Nadzór nad całokształtem zagadnień księgowych, w tym min. nad prowadzeniem ksiąg rachunkowych, kpir, rozliczeń ZUS, kadr itd. Utrzymywanie kontaktów z instytucjami zewnętrznymi i klientami firmy; Zarządzenie kilkuosobowym działem księgowości; Reprezentowanie klientów biura wobec organów kontrolnych.

Wymagania

Wykształcenie wyższe (preferowane: rachunkowość, finanse); Minimum 5 letnie doświadczenie zawodowe ( mile widziane doświadczenie w biurze rachunkowym, firmach audytorskich lub konsultingowych); Bardzo dobra i praktyczna znajomość przepisów prawa ( ustawa o rachunkowości i ustawy podatkowe); Kandydat lub kandydatka powinien posiadać licencję Ministerstwa Finansów w zakresie usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych; Mile widziana będzie biegła znajomość języka angielskiego; Umiejętność zarządzania kilkuosobowym zespołem ludzi.

Oferujemy

Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenie kwalifikacji; Zatrudnienie na pełny etat w biurze firmy w Warszawie na podstawie umowy o pracę.