Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Kontroler Budżetowy

Bioton S.A.
mazowieckie
praca stacjonarna
6078 dni temu

Ogłoszenie numer: 40627, z dnia 2008-02-27

Bioton S.A.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się, polską firmą biotechnologiczną o zasięgu ogólnoświatowym, wytwarzającą nowoczesne leki. Poszukujemy osoby na stanowisko

Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

- Główną rolą tego stanowiska jest kontrolowanie realizacji i wsparcie w zarządzaniu budżetami poszczególnych miejsc powstawania kosztów z wykorzystaniem systemu SAP - Główne zadania to:
    - analiza realizacji budżetów - monitorowanie przekroczeń budżetów - uzgadnianie przesunięć oraz zwiększeń lub zmniejszeń budżetów - proponowanie rozwiązań podnoszących efektywność kosztową poszczególnych miejsc powstawania kosztów - pełna obsługa systemu SAP w zakresie zarządzania i monitorowania budżetów - aktywne uczestnictwo w rozwoju system SAP w celu podniesienia jego poziomu funkcjonalności

Wymagania

- wykształcenie wyższe ekonomiczne - doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku oraz przy wdrażaniu SAP-a, będzie dodatkowym atutem - znajomość języka angielskiego na poziomie średnim z zakresu finansów będzie dodatkowym atutem - znajomość aplikacji biurowych (MS Office) - zaangażowanie, samodzielność, determinacja w dążeniu do celu - wysokie zdolności komunikacyjne i interpersonalne - dokładność i dobra organizacja pracy

Oferujemy

- ciekawą i stabilną pracę w młodym zespole i szybko rozwijającej się firmie - profesjonalne szkolenia - możliwość rozwoju zawodowego - atrakcyjny system wynagrodzeń