Zobacz więcej ofert pracy

Kontroler Biznesowy

Unizeto Technologies S.A
Szczecin
praca stacjonarna
4769 dni temu

Unizeto Technologies SA - czołowy dostawca bezpiecznych systemów i rozwiązań teleinformatycznych oraz lider w zakresie zastosowań podpisu elektronicznego poszukuje osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Szczecin

Zadania:
  • koordynowanie procesu budżetowania, kontrola budżetu dla określonych obszarów działalności Spółki
  • analiza odchyleń oraz ich przyczyn
  • monitorowanie głównych KPI obszarów biznesowych
  • przygotowywanie rekomendacji odnośnie analizowanych danych i poprawy wyników
  • raportowanie zarządcze wspierające podejmowanie decyzji biznesowych
  • analiza rentowności realizowanych projektów
  • analiza wyników finansowych obszarów biznesowych
  • stałe monitorowanie, analiza i raportowanie efektywności zarządzania projektami
  • modelowanie biznesowe oraz praca nad metodami finansowania inwestycji.
Wymagania wobec kandydatów:
  • wykształcenie wyższe kierunkowe (preferowane kierunki: ekonomia, finanse, zarządzanie biznesowe)
  • wiedza z zakresu finansów i rachunkowości
  • doświadczenie w zarządzaniu wskaźnikami KPI
  • mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku pracy w firmie branży IT
  • mile widziana znajomość programów typu ERP oraz doświadczenie we wdrażaniu metody BSC
  • umiejętność analizy danych i wnioskowania
  • umiejętność współpracy
  • bardzo dobra znajomość programu Excel
  • znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym.
Co oferujemy:
  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • motywacyjny system wynagradzania.