Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Kontroler/administrator Użytkowników

Agencja CAPITAL-Stefan Wałęka
Warszawa
praca stacjonarna
6719 dni temu

Ogłoszenie numer: 18238, z dnia 2006-02-22

Jako agencja pośrednictwa pracy, prowadzimy rekrutację dla naszego Klienta - dużej firmy telekomunikacyjnej.

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: KON/ADM

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowiska KONTROLERÓW/ADMINISTRATORÓW UŻYTKOWNIKÓW Do obowiązków osób zatrudnionych na w/w stanowiskach będzie m. in. należało: - udział w opracowaniu procedur związanych z zarządzaniem danymi finansowymi, ich wytwarzaniem i przekazywaniem; - zapewnienie przestrzegania tych procedur przez strony biorące udział w procesie przetwarzania danych; - współpraca w zakresie analizy problemów związanych z przetwarzaniem i przekazywaniem danych finansowych.

Wymagania

- wyższe wykszt. (preferowane techniczne, ścisłe, z zakresu zarządzania, finansowe); - dobra znajomość j. angielskiego; - dobra znajomość systemu Oracle (zarządzanie bazą danych, systemy klasy ERP) - bardzo dobra znajomość pakietu MS Office i MS Project; - doświadczenie w pracy; - znajomość zagadnień finansowo-księgowych.

Oferujemy

Wynagrodzenie do negocjacji. Zatrudnienie przez agencję zatrudnienia w ramach outsourcingu. Praca odbywa się na rzecz naszego Klienta - firmy telekomunikacyjnej.