Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Konsultantow Sprzedazy/wroclaw/stala

Techland Sp. z o.o.
Wrocław
praca stacjonarna
7112 dni temu

Ogłoszenie numer: 10905, z dnia 2005-04-29

Polskie Centrum Informacji Prawnej to nowe, dynamiczne wydawnictwo zajmujące się tworzeniem i dystrybucją profesjonalnych systemów informacji prawnej. Produkty Polskiego Centrum Informacji Prawnej funkcjonują na rynku oprogramowania profesjonalnego od 2000 roku. W tym czasie, dzięki najwyższej jakości oferowanego przez nas oprogramowania i obsługi klienta zyskaliśmy zaufanie między innymi najważniejszych instytucji państwowych, sądów różnej instancji, instytucji samorządowych i przedsiębiorstw. Naszym celem jest dostarczanie kompleksowych, profesjonalnych rozwiązań ułatwiających codzienna pracę wszystkim tym, dla których szybki dostęp do aktualnej informacji prawnej jest najważniejszy.

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

Glownym zadaniem osoby pracujacej na tym stanowisku bedzie odpowiedzialnosc za rozwoj i realizacje planow sprzedazy specjalistycznego oprogramowania prawniczego

Wymagania

Od kandydatow oczekujemy: doswiadczenia w sprzedazy bezposredniej (w segmencie B2B) - wysoko rozwinietych zdolnosci komunikacyjnych - wysokiej kultury osobistej Znajomosc technik sprzedazy i zasad negocjacji bedzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

Oferujemy: atrakcyjny system wynagrodzen (wysokie prowizje i czesc stala wynagrodzenia), szeroki wachlarz szkolen oraz wyposazenie.