Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
Konsultantka telemarketingu / Recepcjonistka

LOGIS Sp. z o.o.
wielkopolskie, Komorniki k/Poznania
praca stacjonarna
5597 dni temu

Ogłoszenie numer: 61543, z dnia 2009-03-31

Zajmujemy się kompleksowym wyposażeniem magazynów przemysłowych w systemy składowania i transportu wewnętrznego. Projektujemy i wdrażamy nasze systemy na terenie całej Polski, jesteśmy jedną z wiodących firm w tej branży. Współpracujemy z największymi producentami na świecie, takimi jak: NISSAN, ATLET czy DEXION

Miejsce pracy: wielkopolskie, Komorniki k/Poznania

Opis stanowiska

Jeśli cechuje Cię:
  • łatwość nawiązywania kontaktów,
  • otwartość na nowe wyzwania,
  • pozytywne nastawienia do świata i ludzi,
  • miły głos i nienaganna dykcja, a do tego
  • jesteś pracowita i szybko się uczysz
  • Wymagania

  • wykształcenie średnie (również studentki studiów zaocznych i wieczorowych)
  • wiek od 22 do 35 lat
  • mile widziane doświadczenie w pracy w obsłudze klienta, telemarketingu lub na podobnym stanowisku
  • Oferujemy

  • ciekawą i samodzielną pracę w organizacji o stabilnej pozycji na rynku
  • po okresie próbnym umowę na czas nieokreślony
  • Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.