Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Konsultantka telefonicznej obsługi Klienta

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe s.c.
Poznań
praca stacjonarna
6136 dni temu

Ogłoszenie numer: 37021, z dnia 2007-11-30

Nasz Klient jest firmą zajmującą się dostarczaniem kompletnych rozwiązań w branży IT.

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: TME/0409/07P

Opis stanowiska

- Przeprowadzanie rozmów telefonicznych z klientami; - Aktywna współpraca z handlowcami; - Wprowadzanie i aktualizacja danych; - Dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Wymagania

- Min. średnie wykształcenie; - Doświadczenie w pracy na stanowisku konsultantki telefonicznej i/lub telemarketerki; - Mile widziana wiedza z zakresu materiałów eksploatacyjnych (tusze, tonery, itp.); - Umiejętność wyszukiwania i docierania do informacji przy użyciu niezbędnych narzędzi (internet oraz telefon); - Samodzielność; - Wysoka kultura osobista; - dobra organizacja pracy; - Znajomość środowiska MS Office; - Komunikatywność i dobra dykcja; - Silna motywacja, zaangażowanie i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków;

Oferujemy

- Pracę w stabilnej i rozwojowej Firmie; - Szeroki zakres szkoleń;