Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
Konsultanta/Konsultantki ds. Mody (Sprzedawca)

Kanzo Sp z o.o.
dolnośląskie, Lubin Cuprum Arena
praca stacjonarna
4945 dni temu

Ogłoszenie numer: 143539, z dnia 2011-04-05

Marka Caterina istnieje na polskim rynku od 1991 roku. Specjalizuje się w produkcji i sprzedaży luksusowej konfekcji damskiej. Kolekcje Caterina adresowane są do kobiet, które wybierają kreacje, podkreślające ich wysoki prestiż społeczny. Co roku zespół projektantów oraz stylistów firmy przedstawia 2 autorskie kolekcje: wiosenno-letnią oraz jesienno-zimową.

Obecnie poszukujemy do naszego salonu franczyzowego w Lubinie kandydatki/kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: dolnośląskie, Lubin Cuprum Arena

Opis stanowiska

Do głównych obowiązków zatrudnionej osoby należeć będzie:

  • profesjonalna, aktywna sprzedaż kolekcji firmy,
  • obsługa klientek salonu w zakresie stylizacji,
  • dbanie o codzienny, estetyczny wygląd salonu,
  • wykonywanie okresowych raportów sprzedaży indywidualnej.

Wymagania

Od kandydatek/kandydatów, chcących razem z nami budować dalszy sukces firmy, oczekujemy:

  • wykształcenia min. średniego,
  • doświadczenia w pracy o podobnym charakterze lub wyraźnych predyspozycji do sprzedaży,
  • fascynacji modą,
  • chęci ciągłego podnoszenia kwalifikacji,
  • ukierunkowania na cel.
  • Doświadczenie w pracy w sprzedaży dóbr ekskluzywnych będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • pracę w przyjaznej atmosferze,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji.