Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubuskie
Konsultanta ds. sprzedaży na Polskę (branża metalowa)

Baltix
lubuskie
praca stacjonarna
5317 dni temu

Ogłoszenie numer: 85092, z dnia 2009-12-25

Baltix

www.baltix.com.pl

Miejsce pracy: lubuskie

Opis stanowiska

  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów;
  • doradztwo techniczne;
  • realizowanie wyznaczonych celów sprzedażowych;

Wymagania

  • doświadczenie w prowadzeniu rozmów handlowych;
  • znajomość branży metalowej – urządzenia spawalnicze;
  • znajomość obsługi komputera;
  • prawo jazdy kat. B;
  • mile widziane doświadczenie w spawaniu oraz znajomość języka angielskiego;

Oferujemy

  • umowę o pracę oraz premię adekwatną do osiąganych wyników sprzedażowych;
  • możliwość rozwoju zawodowego i udział w szkoleniach;
  • do dyspozycji: samochód, telefon, laptop;