Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Gdynia
Konsultanta ds. oprogramowania kadrowo - płacowego

Progman S.A. zatrudni
Gdynia
praca stacjonarna
5430 dni temu

Ogłoszenie numer: 79325, z dnia 2009-11-05

Producent oprogramowania dla jednostek sektora finansów publicznych.

Miejsce pracy: Gdynia

Nr Ref.: 01/10/2009

Opis stanowiska

  • wsparcie merytoryczne rozwoju oprogramowania kadrowo - płacowego,
  • wdrażanie systemów komputerowych w działach kadrowo - płacowych jednostek sektora finansów publicznych,
  • prowadzenie szkoleń oraz prezentacji indywidualnych i grupowych,

Wymagania

  • wykształcenie kierunkowe,
  • znajomość aktualnych przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i zdrowotnych,
  • obsługa pakietu MS Office,
  • bardzo dobra organizacja pracy, rzetelność i terminowość,
  • zdolność do samodzielnego uczenia się i podnoszenia kwalifikacji,
  • dyspozycyjność, gotowość do wyjazdów służbowych,
  • prawo jazdy kat.B
, Mile widziane:
  • doświadczenie w pracy z programami kadrowo - płacowymi,
  • znajomość zagadnień związanych z organizacją pracy jednostek oświatowych,
  • umiejętność profesjonalnej obsługi klienta,

Oferujemy

  • ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia, umowa o pracę,
  • możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji,
  • zakres zadań wymagający stałego rozwoju,
  • cykl szkoleń,
  • pracę stałą, w godzinach 8 –16, Centrala firmy – Pomorski Park Naukowo Technologiczny Gdynia – Redłowo,