Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubelskie
Konsultant

Konsultant

Biuro Nieruchomości KWATERA
lubelskie, Lublin
praca stacjonarna
5761 dni temu

Ogłoszenie numer: 50444, z dnia 2008-10-07

Biuro Nieruchomości KWATERA istnieje od 1997 roku. Jesteśmy firmą o stabilnej i ugruntowanej pozycji rynkowej, oraz Członkiem Regionalnego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami w Lublinie i Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Zatrudniamy dobrze wyszkolonych i doświadczonych pracowników. Ich wiedza i zaangażowanie stanowią prawdziwy kapitał naszej firmy. Wysokie standardy obsługi oraz doskonała znajomość rynku nieruchomości to podstawa naszego działania. Zapewniamy profesjonalną i kompleksową obsługę organizacyjno-prawną w zakresie kupna, sprzedaży i wynajmu nieruchomości.

Konsultant

Miejsce pracy: lubelskie, Lublin

Opis stanowiska

  • Wyszukiwanie nowych ofert sprzedaży nieruchomości.
  • Pozyskiwanie nabywców i utrzymywanie z nimi stałych relacji.
  • Przygotowywanie dokumentacji potrzebnej do sprzedaży nieruchomości.

Wymagania

  • Wykształcenie min średnie.
  • Dobra znajomości obsługi komputera.
  • Znajomość języka angielskiego.
  • Umiejętności analityczne i negocjacyjne.
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Oferujemy pracę w zorganizowanym , przyjaznym zespole.
  • Zapewniamy system bezpłatnych szkoleń firmowych, zarobki adekwatne do osiąganych wyników.