Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Zachodniopomorskie Szczecin
Konsultant wsparcia technicznego |(J. NIEMIECKI)

Stream International
Szczecin
praca stacjonarna
6369 dni temu

Ogłoszenie numer: 26129, z dnia 2007-02-07

Naszym podstawowym zadaniem jest pomoc klientom niemieckojęzycznym w rozwiązywaniu problemów w zakresie sprzętu i oprogramowania komputerowego. Pracownicy głównie poprzez rozmowy telefoniczne pomagają użytkownikom w obsłudze komputerów stacjanarnych czy notebooków, wspólnie poszukują rozwiązań w problemach klientów oraz w razie konieczności organizują odpowiednie naprawy.

Konsultant wsparcia technicznego
(J. NIEMIECKI)

Miejsce pracy: Szczecin

Nr Ref.: praca.pl/0107

Opis stanowiska

Zatrudnione osoby odpowiedzialne będą za pomoc klientom niemieckojęzycznym w rozwiązywaniu problemów w zakresie sprzętu i oprogramowania komputerowego.

Wymagania

Oczekujemy: * Bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego w mowie i piśmie * Dobrej znajomości obsługi komputera * Umiejętności pracy samodzielnej i w zespole * Kultury osobistej i komunikatywności

Oferujemy

* Umowę o pracę * Atrakcyjne warunki pracy * Możliwość rozwoju zawodowego * Pracę w międzynarodowym otoczeniu * Szkolenia techniczne i językowe * Miła atmosferę w pracy

Poznaj

Concentrix

We power the world’s best brands today and into the future.Some call us a global technology and services company . But we’re so much more. Human-centered, tech-powered, intelligence-fueled. Every day, we help over 2,000 clients solve their toughest business challenges.We’re the game-changers who combine operational excellence and cutting-edge automation to power day-to-day operations of our clients. Acting as a seamless extension of their business, we deliver efficiency and effectiveness where it really counts.We’re the strategic thinkers who design fully integrated solutions for our clients, combining innovative thinking, data-driven insights, and sector expertise.