Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Konsultant Wdrożeniowy Oracle EBS-HCM

IT CONNECT Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
5013 dni temu

T CONNECT SP. Z O.O. jest firmą konsultingowo - wdrożeniową, specjalizującą się w outsourcingu usług personalnych przede wszystkim dla obszaru IT. Prowadzimy również prace konsultingowe, analityczne, programistyczne i wdrożeniowe, koncentrując się na implementacji nowoczesnych technologii informatycznych w biznesie.

Miejsce pracy: Warszawa
Nr Ref.: 2

Zadania:
  • Analiza wymagań biznesowych Klientów.
  • Opracowywanie dokumentacji analizy systemowej.
  • Wdrożenie funkcjonalności do zarządzania zasobami ludzkimi.
  • Parametryzacja systemu.
  • Testowanie oprogramowania.
  • Szkolenia użytkowników.
  • Opracowanie dokumentacji wdrożeniowej.
  • Konsultacje i współpraca z Klientami.

Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość polskich przepisów prawnych w obszarze obsługi kadrowo-płacowej.
  • Bardzo dobra znajomość funkcjonalności aplikacji Oracle E-Business Suite HCM w obszarze zarządzania kadrami i płacami, w tym polskiej lokalizacji aplikacji.
  • Doświadczenie we wdrożeniach aplikacji do obsługi kadrowo-płacowej.
  • Udział w co najmniej dwóch projektach wdrożenia systemu zarządzania kadrami i płacami.
  • Udział w co najmniej jednym projekcie wdrożenia aplikacji Oracle E-Business Suite HCM w Polsce, w którym udział konsultanta był na poziomie co najmniej 70% czasu trwania projektu. Prosimy o podanie nazwy klienta (lub rodzaju i skali), zakresu zadań realizowanych w projekcie oraz czasu udziału w projekcie (ilość miesięcy).
  • Umiejętność tworzenia zapytań SQL.
  • Znajomość języka PL/SQL.

Oferujemy:
  • pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole
  • dostęp do najnowszych technologii
  • możliwość osobistego rozwoju

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Potwierdzam prawdziwość powyższych danych i zgadzam się na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi, które podałam/em do wiadomości IT CONNECT Sp. z o.o. do celów rekrutacji pracowników. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y iż moje dane mogą zostać przekazane potencjalnym pracodawcom oraz, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne. Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających na celu weryfikacje prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i informacji w nich zawartych."