Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubuskie Zielona Góra
Konsultant – wdrożeniowiec

ATR Centrum Rozwiązań Informatycznych
Zielona Góra
praca stacjonarna
4916 dni temu

Ogłoszenie numer: 146293, z dnia 2011-05-03

Firma ATR Centrum Rozwiązań Informatycznych została założona w 1996 roku.

Nasze podstawowe usługi i produkty to:

  • wdrożenia systemów ERP firmy Comarch
  • tworzenie oprogramowania na zamówienie
  • integracja systemów

Większość realizowanych przez nas projektów jest związana z wykorzystaniem szerokiej wiedzy nt sposobu funkcjonowania przedsiębiorstw. Nasze produkty i usługi są związane z indywidualnym

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Zielona Góra

Nr Ref.: Praca.pl 201104Wdr

Opis stanowiska

  • Udział we wdrożeniach i serwisowaniu oferowanych rozwiązań (instalacje oprogramowania, analizy procesów biznesowych, prowadzenie szkoleń, konfigurowanie oprogramowania)
  • Prowadzenie dokumentacji
  • Znajomość oferowanych produktów i rozwiązań oraz ciągłe podnoszenie kwalifikacji
  • Wsparcie procesu sprzedaży

Wymagania

  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Biegłe posługiwanie się komputerem
  • Komunikatywność
  • Otwartość na wiedzę
  • Prawo jazdy kat B
  • Umiejętności praktyczne w zakresie - mile widziane
    • SQL
    • Crystal Reports
  • Znajomość oprogramowania do zarządzania przedsiębiorstwem - mile widziane

Oferujemy

  • Udział w ciekawych projektach
  • Praca z nowoczesnym oprogramowaniem i sprzętem
  • Możliwość szybkiego zdobywania wiedzy i doświadczenia zawodowego