Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Cieszyn
Konsultant w salonie Orange

FAX2 CHMURSKI&CHRZANOWSKI SPÓŁKA JAWNA W KATOWICACH
Cieszyn
praca stacjonarna
6570 dni temu

Ogłoszenie numer: 23640, z dnia 2006-10-24

FAX2 jest dealerem PTK Centertel operatora sieci Orange. Swoje salony posiadamy na terenia południowej Polski.

Miejsce pracy: Cieszyn

Opis stanowiska

Bieżąca obsługa klienta indywidualnego i biznesowego, sprzedaż oferty Orange i TP SA, obsługa posprzedażna

Wymagania

Wykształcenie minimum średnie, motywacja do pracy, Komunikatywność, Operatywność, Wytrwałość, Umiejętność obsługi komputera, Doświadczenie w sprzedaży mile widziane

Oferujemy

Stabilną pracę w młodym zespole, Atrakcyjne wynagrodzenie oparte o system motywacyjny, Szkolenia i wsparcie merytoryczne, możliwość rozwoju zawodowego