Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Konsultant Telefoniczny

Telbridge Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
6580 dni temu

Ogłoszenie numer: 21181, z dnia 2006-07-11

Jesteśmy intensywnie rozwijającą się Firmą Call Center należącą do Grupy Altar Sp. z o.o. Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: (Infolinia - branża turystyczna)

Opis stanowiska

brak

Wymagania

- dobra znajomość języka niemieckiego, angielskiego lub włoskiego, - miły głos i dobra dykcja, - łatwość przyswajania wiedzy, - dyspozycyjność, - dodatkowym atutem jest doświadczenie w obsłudze klienta przez telefon.

Oferujemy

- atrakcyjne stawki wynagrodzenia za godzinę pracy, - realne programy motywacyjne oparte na nagrodach finansowych, - pracę w młodym, energicznym zespole.