Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubelskie
Konsultant Telefoniczny

Polskie Centrum Marketingowe Sp. z o.o.
lubelskie, Lublin
praca stacjonarna
4870 dni temu

pcm_log.jpg

Innowacyjna firma z 17 - letnim doświadczeniem

w branży Marketingu Bezpośredniego o specjalności Marketing Relacji

Chcesz podnosić swoje kwalifikacje, rozwijać się i zdobywać nowe doświadczenia?

nie czekaj, tylko złóż aplikację na stanowisko:

Miejsce pracy: Lublin

Główne zadania:
  • Kompleksowa obsługa i budowanie relacji z Klientami
  • Zapewnianie profesjonalnej obsługi Klientów
  • Pozyskiwanie Klientów na produkty i usługi
  • Informowanie o promocjach i ofertach
Od Kandydatów oczekujemy:
  • Wysokiej kultury osobistej
  • Komunikatywności
  • Minimum średniego wykształcenia
  • Dobrej znajomości obsługi komputera
  • Sumienności i dokładności w działaniu
W zamian oferujemy:
  • Umowę o pracę lub umowę zlecenie
  • Profesjonalne szkolenia
  • Pracę w młodym zespole w miłej atmosferze
  • Stałe, atrakcyjne wynagrodzenie
  • Ciekawy system prowizyjny powiązany z wynikami pracy
  • Podnoszenie kwalifikacji zawodowych