Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Konsultant Telefoniczny

48 POLAND Sp. z o.o.
Warszawa, Warszawa (Centrum)
praca stacjonarna
4900 dni temu

Ogłoszenie numer: 136169, z dnia 2011-02-15

48 POLAND Sp. z o. o. poszukuje kandydatów na stanowisko

Miejsce pracy: Warszawa, Warszawa (Centrum)

Opis stanowiska

Zatrudnione osoby będą odpowiedzialne za aktywne, telefoniczne pozyskiwanie klientów oraz doradztwo w zakresie reklamy internetowej na Portalu Informacji Gospodarczej.

Wymagania

  • brak oporów w prowadzeniu telefonicznych rozmów sprzedażowych;
  • dobra dykcja;
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów;
  • zaangażowanie i motywacja do pracy;
  • min. średnie wykształcenie;
  • doświadczenie w telemarketingu - mile widziane.

Oferujemy

  • pracę „od zaraz”;
  • płacę zasadniczą oraz atrakcyjny system prowizyjny;
  • umowę o pracę po okresie próbnym;
  • pakiet szkoleń wewnętrznych;
  • stałe godziny pracy (8.30 – 16.30) od poniedziałku do piątku;
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę po okresie próbnym;
  • własną bazę klientów;
  • pracę w młodym dynamicznym  zespole.