Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Konsultant Telefoniczny

DELTA CONTACT Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
4958 dni temu

Delta Contact to stabilna firma z branży Call Center, specjalizująca się w kompleksowej obsłudze firm zewnętrznych (kampanie informacyjne, sprzedażowe, telemarketingowe) Naszą siłą są kreatywni, zaangażowani i entuzjastyczni pracownicy! Dzięki nim budujemy przyjazne środowisko pracy, zapewniając odpowiednie narzędzia i warunki.

Wspinaj się z nami po szczeblach kariery!

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:
  • Telefoniczny kontakt z klientem
  • Obsługa telefoniczna (sprzedaż, informowanie, kontrola satysfakcji)
Wymagania:
  • Średnie wykształcenie
  • Umiejętnośc obsługi komputera
  • Komunikatywność
  • Zapał i energia do pracy
  • Chęć rozwoju

Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenia lub umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, przejrzysty osiągalny system prowizyjny (podstawa + prowizja + premia)
  • Prywatą opiekę medyczną
  • Elastyczny czas pracy (od poniedziałku do piątku w godz. 8-15 lub 13-21)
  • Ciekawą pracę w obszarze branży m.in.: telekomunikacyjnej, ubezpieczeniowej, kosmetycznej, odzieżowej, wydawniczej