Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Konsultant Telefoniczny

PZU SA
Warszawa
praca stacjonarna
7034 dni temu

Ogłoszenie numer: 11817, z dnia 2005-05-12

PZU SA

Firma ubezpieczeniowa działająca na polskim rynku od ponad 200 lat.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Telefoniczne przyjmowanie zgłoszeń szkód komunikacyjnych w niepełnym wymiarze godzin.

Wymagania

1) Wykształcenie min. średnie 2) Znajomość obsługi komputera 3) Dokładność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań 4) Samodzielność w działaniu, umiejętność rozwiązywania problemów 5) Umiejętność pracy w zespole 6) Predyspozycje do szybkiego uczenia się 7) Wysoka kultura osobista 8) Dyspozycyjność 9) Miły, wyraźny głos, pozbawiony wad wymowy i elementów slangu oraz dialektów

Oferujemy

1) Bezpłatne szkolenia 2) Pracę w przyjaznej atmosferze 3) Zdobycie doświadczenia w branży ubezpieczeniowej