Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Konsultant Telefoniczny

ARPI Poland sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
7055 dni temu

Ogłoszenie numer: 10248, z dnia 2005-04-22

Agencja Pracy Tymczasowej

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Nasz klient, lider na rynku usług telemarketingowych, poszukuje kandydatów do wielojęzycznego call-center na stanowisko: KONSULTANT TELEFONICZNY (Warszawa) z biegłą znajomością języków: angielski, niemiecki, francuski, rosyjski, włoski, grecki, hiszpański, portugalski, duński, fiński, norweski, szwedzki, turecki, chorwacki, węgierski, serbski, czeski, słowacki. Do zadań zatrudnionych osób będzie należała telefoniczna obsługa akcji przychodzących i wychodzących.

Wymagania

Wymagamy: - biegłej znajomości jednego lub więcej z wyżej wymienionych języków, - zaangażowania i motywacji do pracy, -zdolności interpersonalnych.

Oferujemy

- pakiet szkoleń z zakresu obsługi klienta, - ciekawą pracę w młodym zespole i dogodnym wymiarze godzin, - atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwość szybkiego awansu i rozwoju w ramach organizacji.