Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Konsultant Telefoniczny Z Językiem Słoweńskim

Agencja CAPITAL-Stefan Wałęka
Warszawa
praca stacjonarna
6693 dni temu

Ogłoszenie numer: 18830, z dnia 2006-03-20

Jesteśmy agencją pracy tymczasowej i pośrednictwa pracy. Dla naszej Klienta - firmy działającej w branży call center poszukujemy kandydatek/kandydatów na stanowisko: KONSULTANT TELEFONICZNY Z JĘZYKIEM SŁOWEŃSKIM

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: KONS./TEL.

Opis stanowiska

Pracodawca działa w branży call center. Do obowiązków osoby zatrudnionej na w/w stanowisku będzie należała obsługa telefoniczna i mailowa partnerów oraz klientów w języku słoweńskim. Jest to praca na cały etat lub część etatu w dni robocze.

Wymagania

Konieczna dobra znajomość języka słoweńskiego i przynajmniej komunikatywna znajomość języka polskiego.

Oferujemy

Warunki zatrudnienia są do uzgodnienia z Pracodawcą.