Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Konsultant Telefoniczny - projekt telekomunikacyjny

DELTA CONTACT Sp. z o.o.
Warszawa, Warszawa Praga Południe
praca stacjonarna
4799 dni temu

Delta Contact to stabilna firma z branży Call Center, specjalizująca się w kompleksowej obsłudze firm zewnętrznych (kampanie informacyjne, sprzedażowe, telemarketingowe) Naszą siłą są kreatywni, zaangażowani i entuzjastyczni pracownicy! Dzięki nim budujemy przyjazne środowisko pracy, zapewniając odpowiednie narzędzia i warunki. Do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa Praga Południe

Zadania:
  • nawiązywanie i utrzymywanie relacji z Klientami
  • promowanie oraz aktywna sprzedaż produktów i usług renomowanej firmy telekomunikacyjnej
  • przestrzeganie wysokich standardów obsługi Klienta i sprzedaży
Wymagania:
  • min. średnie wykształcenie
  • dyspozycyjność 5 dni w tygodniu (od poniedziałku do piątku), w godzinach 8-15 lub 15-21
  • otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktu
  • miły głos i dobra dykcja
  • umiejętność obsługi komputera
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie (umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę)
  • pakiet szkoleń pozwalających zdobyć i rozwinąć umiejętności
  • przejrzysty system wynagrodzeń (podstawa + osiągalny system prowizyjny)
  • dostępny pakiet profesjonalnej opieki medycznej
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • profesjonalne narzędzia pracy i przyjazną atmosferę
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)