Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Konsultant Telefoniczny (praca w godz. 8-15)

DELTA CONTACT Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
4771 dni temu

Jesteśmy stabilną firmą Call Center świadczącą usługi z zakresu telemarketingu i telefonicznej obsługi klienta. Specjalizujemy się zarówno w realizacji kampanii sprzedażowych jak i usługach z zakresu serwisów konsumenckich oraz infolinii. Siłą Delta Contact są profesjonalni i ambitni pracownicy. Doceniamy ich zaangażowanie i budujemy przyjazne środowisko pracy, zapewniając odpowiednie narzędzia i komfortowe warunki.

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref: WYD/07/2011

Zadania:
  • Aktywna sprzedaż i promowanie marki renomowanego wydawnictwa
  • Przestrzeganie najwyższych standardów obsługi Klienta i sprzedaży
  • Rzetelne informowanie o dostępnych produktach
Wymagania:
  • Min. średnie wykształcenie
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Łatwość nawiązywania kontaktu, znajomość technik sprzedaży
  • Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku, w godzinach 8 – 15
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży produktów wydawniczych

Oferujemy:
  • Stałe zatrudnienie
  • Pakiet profesjonalnej opieki medycznej
  • Przejrzysty i osiągalny system prowizyjny
  • Możliwości rozwoju w strukturach firmy
  • Dobra lokalizacje biura, ul. 17-go Stycznia z bardzo dobrym dojazdem do pracy.