Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Konsultant telefoniczny - praca w godz. 15-21, 16-21 lub 17-21!

DELTA CONTACT Sp. z o.o.
Warszawa, Warszawa Praga Południe
praca stacjonarna
4822 dni temu

Jesteśmy stabilną firmą Call Center świadczącą usługi z zakresu telemarketingu i telefonicznej obsługi klienta. Specjalizujemy się zarówno w realizacji kampanii sprzedażowych jak i usługach z zakresu serwisów konsumenckich oraz infolinii. Siłą Delta Contact są profesjonalni i ambitni pracownicy. Doceniamy ich zaangażowanie i budujemy przyjazne środowisko pracy, zapewniając odpowiednie narzędzia i komfortowe warunki.

Miejsce pracy: Warszawa Praga Południe
Nr ref: POPM/05/2011

Zadania:
  • telefoniczna promocja i sprzedaż publikacji edukacyjno-hobbistycznych
Wymagania:
  • dyspozycyjność min. 3 dni w tygodniu w godzinach 15–21, 16-21 lub 17-21
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktu
  • poprawna wymowa
  • umiejętność obsługi komputera

Oferujemy:
  • elastyczny czas pracy (możliwość dopasowania grafiku)
  • możliwość pracy w soboty (w godz. 10-16)
  • stabilne zatrudnienie (umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę)
  • przejrzysty system wynagrodzeń (podstawa + system prowizyjny)
  • dostępny pakiet profesjonalnej opieki medycznej
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • profesjonalne narzędzia pracy i przyjazną atmosferę