Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Konsultant telefoniczny - połączenia przychodzące

FALLWORK Sp zo.o.
Warszawa
praca stacjonarna
2598 dni temu
FallWork Sp z o.o.
To jedna z wiodących firm branży agencji pracy i doradztwa personalnego. Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi - w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania - pracy tymczasowej, rekrutacji specjalistycznych na stanowiska wyższego szczebla, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa - Nr ref.: Pr/um-op/17/pp
Opis stanowiska:

Praca polega na udzielaniu klientom istotnych informacji dotyczących działalności firmy oraz udzielaniu odpowiedzi na postawione pytania.

Wymagania:

• staranność

• asertywność

• doświadczenie w obsłudze klienta

• komunikatywność

• obsługa MS Office WORD

• mile widziane doświadczenie w pracy z systemami CRM

• umiejętność bezwzrokowego pisania będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

• pracę w oparciu o umowę o pracę

• wynagrodzenie 2,500 zł brutto + system premiowy

• praca na pełen etat od poniedziałku do piątku (możliwość zatrudnienia

również na 1/2 etatu)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pośrednictwem portalu lub

na adres mailowy: a.dudalo@fallwork.pl

z dopiskiem: Konsultant PGNiG

lub kontakt telefoniczny: 733-003-766

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)

*Oferta Pracy Stałej

ZGŁOSZENIA OSOBISTE CODZIENNIE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZINACH 9-17 POD ADRESEM: BIURO REGIONALNE FALLWORK AL.SOLIDARNOŚCI 117 LOKAL 412, IV PIĘTRO, WARSZAWA (WEJŚCIE OD AL. JANA PAWŁA) LUB KONTAKT TELEFONICZY 883-993-302 lub 795-000-379

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 6231