Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
KONSULTANT TELEFONICZNY KLIENTA BIZNESOWEGO

e-Kancelaria M. Pawłowski sp.k.
Wrocław
praca stacjonarna
5108 dni temu

Ogłoszenie numer: 115463, z dnia 2010-09-22

Kancelaria M. Pawłowski sp.k. to renomowana firma z branży usług prawno-finansowych, obsługująca największe podmioty gospodarcze w zakresie zarządzania wierzytelnościami. Posiadamy swoje oddziały na terenie całego kraju, m.in. w: Szczecinie, Poznaniu, Gdańsku, Warszawie, Łodzi, Katowicach oraz w Krakowie. W związku z dynamicznym rozwojem kancelarii poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Nr Ref.: KTEL/09/WR

Opis stanowiska

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie budowanie relacji z potencjalnymi klientami kancelarii, identyfikowanie potrzeb i oczekiwań klienta oraz umawianie spotkań handlowych dla doradców terenowych.

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie (mile widziani studenci studiów dziennych i zaocznych),
  • wysoko rozwinięta komunikatywność,
  • umiejętność argumentacji i przekonywania,
  • nastawienie na realizację celów biznesowych,
  • dynamika działania,
  • dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office.

Oferujemy

  • szkolenia wdrażające w zakres obowiązków oraz podnoszące kwalifikacje,
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole,
  • stałe wynagrodzenie + premia uzależniona od ilości umówionych spotkań,
  • stacjonarną pracę w bardzo atrakcyjnej lokalizacji od poniedziałku do piątku w stałych godzinach od 9.00 do 15.00.