Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Konsultant Telefoniczny - INFOLINIA Biuro Obsługi Klienta

DELTA CONTACT Sp. z o.o.
Warszawa, Warszawa Ochota
praca stacjonarna
4743 dni temu

Jesteśmy polską firmą outsourcingową świadczącą usługi telemarketingowe w obszarze pozyskiwania oraz kompleksowej obsługi Klientów. Uciekamy od stereotypów, doceniamy profesjonalne podejście do pracy, zapał i zaangażowanie. Dla nas liczy się przede wszystkim osoba i jej potencjał. To jest najważniejsze kryterium polityki zatrudniania w naszej firmie.

Pracuj jako:

Miejsce pracy: Warszawa Ochota

Zadania:
  • Kompleksowa Obsługa Klientów  (połączenia przychodzące);
  • Aktywna sprzedaż produktów firmy;
  • Odpowiadanie na listy i maile klientów;
  • Obsługa zgłoszeń reklamacyjnych;
Wymagania:
  • Miły głos i dobra dykcja;
  • Bezbłędna ortografia oraz umiejętność pisania listów;
  • Bardzo dobra umiejętność rozumienia tekstu;
  • Dobra znajomość obsługi komputera;
  • Sprawne i szybkie pisanie na komputerze;
  • Komunikatywność;
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym: poniedziałek - piątek w godz. 8 – 17 (20) oraz minimum 1 sobota w miesiącu;
  • doświadczenie w Dziale Obsługi Klienta (mile widziane);
  • min.średnie wyształcenie.
Oferujemy:

    Płatne szkolenia wstępne przygotowujące do pracy (3 tygodnie od 1 sierpnia);

(wymagana pełna dyspozycyjność na szkoleniu od pon.- pt. 9:oo-16:00);

  • Zatrudnienie od pierwszego dnia szkolenia od 01 -08:
  • Forma zatrudnienia:

umowa zlecenie ( 2-m-ce okres próbny), po okresie próbnym:

umowa zlecenia na czas określony (2 lata)

  • Wynagrodzenie: stawka godzinowa (10 zł/11 zł za godzinę +;przejrzysty i osiągalny system prowizyjny + premie;
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej (Lux Med);
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)