Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Legnica
KONSULTANT TELEFONICZNY DS. SPRZEDAŻY

Avista Media Sp.z o.o.
Legnica
praca stacjonarna
4887 dni temu

Avista Media oferuje specjalistyczne usługi call/contact center oraz innowacyjne  rozwiązania systemowe do zarządzania przestrzenią komunikacyjną przedsiębiorstw i instytucji. W oparciu o naszą platformę multikomunikacyjną i elastyczne zasoby organizacyjne kompleksowo obsługujemy relacje z klientami poprzez wszystkie kanały telefonicznego i internetowego kontaktu. Dążymy do tego, aby każdy kontakt z klientem naszego partnera biznesowego był autentycznym dialogiem i dostarczał korzyści dla wszystkich interesariuszy. Najważniejszym elementem sukcesu naszego contact center jest kompetentna, doskonale przygotowana kadra. Dbamy o pozytywne warunki rozwoju zawodowego dla naszych pracowników. Uzyskaliśmy tytuł Solidny Pracodawca Dolnego Śląska (2008) oraz Pracodawca przyjazny pracownikom po 45 roku życia (2010). Dołącz do naszego zespołu!

W związku z rozwojem projektu sprzedażowego, do naszego oddziału w Legnicy poszukujemy kandydatów i kandydatki na stanowisko:

KONSULTANT TELEFONICZNY
DS. SPRZEDAŻY

Miejsce pracy: Legnica

Nr Ref.: CC/LEG/PLA/02-2011/PA

Podstawowe zadania:
  • telefoniczna sprzedaż produktów i usług telekomunikacyjnych
  • telefoniczna sprzedaż usług mobilnego Internetu
  • realizacja kampanii marketingowych i promocyjnych
  • udzielanie informacji na temat usług i oferty firmy
  • umawianie spotkań handlowych
Wymagania:
  • wykształcenie min. średnie
  • dobra dykcja, poprawne posługiwanie się językiem ojczystym
  • doświadczenie w kontaktach z klientem / sprzedaży
  • mile widziane doświadczenie w pracy telefonicznej
  • entuzjazm i łatwości w nawiązywaniu kontaktów
  • chęć do zdobywania nowej wiedzy i umiejętności
  • umiejętność obsługi komputera
  • otwartość na nowe doświadczenia i poczucie humoru
  • mile widziani studenci studiów zaocznych
Oferujemy:
  • pracę zmianową na cały etat (10:00 -18:00; 12:00 -20:00) lub 3/4 etatu (9:00 -15:00)
  • stałe wynagrodzenie godzinowe
  • prowizję powiązaną z osiąganymi wynikami
  • szkolenia pozwalające podnieść posiadane kwalifikacje
  • przyjazną i otwartą atmosferę pracy
  • prywatną opiekę medyczną

Avista Media Sp. z o.o. | Wypromuj również swoją stronę