Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Konsultant Telefoniczny ds. Sprzedaży Produktów Bankowych

Mellon Poland Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
4859 dni temu

Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy Mellon International. Nasza oferta obejmuje szeroki wachlarz usług, produktów i zaawansowanych rozwiązań dedykowanych bankom i instytucjom finansowym. Dynamicznie zdobywamy rynki finansowe, co przyniosło nam światowe uznanie i prestiżową nagrodę European Business Awards 2009, w kategorii Atradius Growth Strategy of the Year Award.

Obecnie dla naszego Klienta - Polbank EFG, będącego częścią jednej z czołowych grup finansowych poszukujemy Kandydatów na następujące stanowisko:

/praca w pełnym lub niepełnym wymiarze/

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: KTtmp/11

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych,
  • Kompleksowa obsługa klienta zgodna ze standardami banku,
  • Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientem.
WYMAGANIA:
  • Miły głos i bardzo dobra dykcja,
  • Wysoki poziom umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych,
  • Umiejętności sprzedażowe,
  • Silna motywacja do osiągania wyznaczonych celów,
  • Biegła znajomość obsługi komputera,
  • Wykształcenie minimum średnie (lub w trakcie studiów zaocznych),
  • Szczery uśmiech i pozytywne nastawienie do pracy i klientów,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.
OFERUJEMY:
  • Zatrudnienie u solidnego pracodawcy na podstawie umowy o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie - część stałą oraz system premiowy,
  • Bogaty pakiet socjalny (karnety sportowe i szkolenia),
  • Opiekę medyczną w pełnym zakresie w sieci prywatnych przychodni,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia z obszaru bankowości,
  • Przyjazną atmosferę, nowoczesne otoczenie i rozwój zawodowy.