Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Konsultant telefoniczny ds. Obsługi Klienta

Euro Clean-Air
Warszawa
praca stacjonarna
5188 dni temu

Ogłoszenie numer: 97573, z dnia 2010-05-03

Czyszczenie systemów wentylacji i klimatyzacji.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Firma Euro Clean-Air lider na ryku czyszczenia systemów wentylacyjnych poszukuje kandydatów na stanowisko: Konsultant telefoniczny ds. Obsługi Klienta Zakres obowiązków:
  • telefoniczna sprzedaż usług i produktów firmy
  • utrzymywanie i rozwijanie kontaktów handlowych z klientami;
  • zarządzanie bazą danych
  • realizowanie planów sprzedaży;
  • praca w godz. 9-16

Wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży telefonicznej oraz aktywnym pozyskiwaniu klientów;
  • umiejętność obsługi komputera
  • samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy;
  • systematyczność, konsekwencja w wykonywaniu zadań;
  • nastawienie na realizację celów;
  • wysokie zdolności komunikacyjne i interpersonalne;
  • status studenta

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenia, a dla najlepszych umowa o pracę
  • wynagrodzenie ( 10 zł netto /h) + system premiowy uzależniony od wyników
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • niezbędne narzędzia pracy
  • szkolenie z produktów firmy.