Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Konsultant Telefoniczny ds. obsługi Klienta sieci ERA

Polskie Linie Telefoniczne Sp.z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
5042 dni temu

Ogłoszenie numer: 129184, z dnia 2010-12-29

Szukasz nowych wyzwań ? Chcesz dorobić do stypendium ? W poprzedniej pracy coś nie wyszło ? Mamy dla Ciebie ofertę pracy:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

- tel. wychodzące do stałych Abonentów Sieci Era (kampanie promocyjne, informacyjne)

Wymagania

- poprawna wymowa i ładna polszczyzna - łatwość w nawiązywaniu kontaktów - entuzjazm i zaangażowanie

Oferujemy

- elastyczne godziny pracy (indywidualny grafik czasu pracy) - stawka godzinowa 12zł / 1h + realne premie - systematyczne profesjonalne szkolenia - NOWOCZEŚNIE URZĄDZONE CALL CENTER - miłą atmosferę pracy i poza pracą (wyjścia integracyjne) - dodatkowy bonus za „znajomego”

Wynagrodzenie

do 2000 PLN