• Data engineer/specjalista ds. informacji ryzyka kredytowego

    PKO Bank Polski   Warszawa, Świętokrzyska 36    praca hybrydowa
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    5 dni
    Na co dzień w naszym zespole:prowadzisz migrację analityki ryzyka z rozwiązań opartych o platformę SAS na chmurę GCP,zajmujesz się szeroko pojętą inżynierią danych w środowisku on-premise i rozwiązaniach chmurowych,projektujesz nowe procesy przetwarzania danych w środowisku...
Zobacz więcej ofert pracy

Konsultant Techniczny

SAS Institute Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
3516 dni temu

SAS Institute, światowy lider w zakresie analityki biznesowej oraz największy niezależny dostawca oprogramowania Business Intelligence, we współpracy z partnerem biznesowym poszukuje profesjonalistów IT zainteresowanych udziałem w projekcie na rynku ubezpieczeniowym.

Jak pracujemy?

Jesteśmy profesjonalną firmą informatyczną z ponad 20-letnim stażem na rynku polskim – koncentrujemy się na potrzebach klienta, pracy zespołowej i komunikacji na wysokim poziomie.

Nasz zespół to ludzie z pasją - zaangażowani, dociekliwi, dokładni i bardzo samodzielni, z chęcią i zdolnością do szybkiego uczenia się i dzielenia się wiedzą, doskonale zorganizowani.

Proponujemy:

Pracę u partnera SAS na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa

Podstawowe zadania:
  • Projektowanie i implementacja systemów informatycznych opartych o rozwiązania SAS
  • Wspieranie procesu sprzedaży rozwiązań SAS
Doświadczenie i kwalifikacje
  • Minimum roczny staż pracy
  • Wiedza i umiejętności dotyczące zagadnień związanych z relacyjnymi bazami danych, w szczególności metodami modelowania danych
  • Umiejętność programowania w jednym z języków III lub IV generacji
  • Umiejętność projektowania i implementowania systemów informatycznych
  • Podstawowa wiedza i umiejętności z zakresu inżynierii oprogramowania w tym UML
  • Podstawowa wiedza i umiejętności z zakresu technologii internetowych w tym HTML, CSS, JS
  • Podstawowa wiedza na temat technologii związanych z aplikacjami działającymi w środowisku klient - serwer
  • Wykształcenie wyższe, preferowane informatyczne lub pokrewne
  • Praktyczna znajomość języka angielskiego
  • Podstawowa umiejętność prowadzenia prezentacji
  • Samodzielność
  • Umiejętność pracy zespołowej
Oferujemy:
  • Pracę u partnera SAS
  • Wykorzystywanie w praktyce najnowszych technologii - nie tylko SAS -  z zakresu oprogramowania, systemów operacyjnych, systemów baz danych, optymalizacji systemów