Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Gdynia
KONSULTANT TECHNICZNY

Solemis Group S.A.
Gdynia
praca stacjonarna
6028 dni temu

Ogłoszenie numer: 40036, z dnia 2008-02-13

Solemis Group S.A. jest wiodącym dostawcą rozwiązań wspierających procesy zarządzania przedsiębiorstwem. Solemis jest wyłącznym dystrybutorem na Polskę systemów PROPHIX i TARGIT.

Miejsce pracy: Gdynia

Opis stanowiska

- obsługa techniczna (instalacja) rozwiązań do zarządzania biznesem (Business Intelligence, ERP) - rozwiązywanie problemów technicznych związanych z funkcjonowaniem systemów ERP, BI - kontakty techniczne z producentami tych rozwiązań

Wymagania

- znajomość środowiska Windows Server 2003 - znajomość bazy danych Microsoft SQL - biegła znajomość języka angielskiego

Oferujemy

- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie - możliwość rozwoju w zakresie najnowszych technologii - atrakcyjne wynagrodzenie - szkolenia podnoszące kwalifikacje (w tym zagraniczne) - pracę w międzynarodowym środowisku