Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Radom
Konsultant Techniczny

P.T.H. STAMAR Maria Stańczyk
Radom
praca stacjonarna
6728 dni temu

Ogłoszenie numer: 17253, z dnia 2006-02-14

Firma handlowa specjalizująca się w dystrybucji profesjonalnych urządzeń spawalniczych i pneumatycznych oferuje atrakcyjną pracę na stanowisku:

Miejsce pracy: Radom

Opis stanowiska

KONSULTANT TECHNICZNY

Wymagania

- wykształcenie min. średnie techniczne (preferowane spawalnicze, elektryczne lub elektroniczne), - doświadczenie zawodowe min. 2 lata, - predyspozycje handlowe, - samodzielność, - prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

- pracę na rozwojowym stanowisku, - specjalistyczne szkolenia branżowe i handlowe, - motywacyjny system wynagradzania, - pomoc w alokacji i zakwaterowaniu.